Löydä lähin yhteyshenkilösi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektimyyjä

Hölsö Lasse

Puhelin: 040-183 0329
Sähköposti: lasse.holso@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Illman Peter

Puhelin: 040-6647 317
Sähköposti: peter.illman@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Kallio Toni

Puhelin: 040-141 6964
Sähköposti: toni.kallio@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Kantola Ilkka

Puhelin: 040-653 2924
Sähköposti: ilkka.kantola@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Kehityspäällikkö

Kaunisto Teppo

Puhelin: 040-709 5879
Sähköposti: teppo.kaunisto@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektimyyjä

Lehtonen Matti

Puhelin: 040-652 9110
Sähköposti: matti.lehtonen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Aluepäällikkö

Liias Pasi

Puhelin: 040-674 0411
Sähköposti: pasi.liias@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Määttä Vesa

Puhelin: 040-1377 994
Sähköposti: vesa.maatta@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Moilanen Tommi

Puhelin: 040-487 8535
Sähköposti: tommi.moilanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektimyyjä / Julkisivusaneeraus

Niittynen Antti

Puhelin: 040 654 1461
Sähköposti: antti.niittynen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Aluepäällikkö

Parikka Paavo

Puhelin: 040-779 3589
Sähköposti: paavo.parikka@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Penttinen Teemu

Puhelin: 0400 149 432
Sähköposti: teemu.penttinen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Puskanen Juha

Puhelin: 0400 137 526
Sähköposti: juha.puskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Rönn Karri

Puhelin: 040-144 8521
Sähköposti: karri.ronn@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Saarinen Timo

Puhelin: 0400-758214
Sähköposti: timo.saarinen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Tahkola Pekka

Puhelin: 040-4811 656
Sähköposti: pekka.tahkola@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Ylä-Outinen Jukka

Puhelin: 0400-153029
Sähköposti: jukka.yla-outinen@kaski.fi

Näytä kaikki kohderyhmät

Vaihde: 0207 924 780

Puhelujen hinnat 020-alkuisiin numeroihin: 8,35snt/puhelu + 16,69snt/min.

Puhelinvaihde avoinna MA-TO klo 8-16, PE klo 8-15.30

Yleisiä yhteystietoja

Toimistot

Vantaa
Petikontie 1B 2:krs
01720 Vantaa

Tampere
Takojankatu 1C B13
33540 Tampere

Raisio
Tuotekatu 3 B 28
21200 Raisio

Toimistot

Oulu
Kansankatu 49
90100 Oulu

Pori
Otavankatu 15 B 31
28100 Pori

Seinäjoki
Runkotie 18 A
60100 Seinäjoki

Tehtaat

Kaskipuu Oy
Ovitie 1
91300 Ylikiiminki

Kaskipuu Viitasaari
Puutie 4
44500 Viitasaari

Tarjouspyynnöt

myynti@kaski.fi

 

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite:
003730987379

Y-tunnus:
3098737-9

Verkkolaskuoperaattori:
Maventa

Operaattorin välittäjäntunnus:
Välittäjätunnus (välittäjänä operaattori): 003721291126
Välittäjätunnus (välittäjänä pankki): DABAFIHH

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
Kaskipuu Oy
30987379
PL100
80020 Kollektor Scan

Voitte myös toimittaa laskut sähköpostitse alla olevaan osoitteeseen: 30987379@scan.netvisor.fi

Laskutusosoite on sama kaikilla tehtaillamme.