Löydä lähin yhteyshenkilösi

Vaihde: 0207 924 780

Puhelujen hinnat 020-alkuisiin numeroihin: 8,35snt/puhelu + 16,69snt/min.

Puhelinvaihde avoinna MA-TO klo 8-16, PE klo 8-15.30

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Aluepäällikkö

Alaniemi Tanja

Puhelin: 040-768 2885
Sähköposti: tanja.alaniemi@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Aluepäällikkö

Lehtola Johan

Puhelin: 040-138 5566
Sähköposti: johan.lehtola@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Tarjouslaskija

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntipäällikkö

Taipaleenmäki Tomi

Puhelin: 040-485 6468
Sähköposti: tomi.taipaleenmaki@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Alikoski Mikko

Puhelin: 040-480 7110
Sähköposti: mikko.alikoski@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Hassinen Veli-Matti

Puhelin: 040-1989454
Sähköposti: veli-matti.hassinen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Herrala Tapani

Puhelin: 040-628 2848
Sähköposti: tapani.herrala@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Holmberg Tuomo

Puhelin: 040-642 8438
Sähköposti: tuomo.holmberg@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Kangasmäki Aki

Puhelin: 040-541 3631
Sähköposti: aki.kangasmaki@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Työpäällikkö

Karppinen Kari

Puhelin: 050-326 8156
Sähköposti: kari.karppinen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Laine Tommi

Puhelin: 040-665 0345
Sähköposti: tommi.laine@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Länsivuori Mika

Puhelin: 0400-519 010
Sähköposti: mika.lansivuori@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Laru Timo-Pekka

Puhelin: 040-661 4900
Sähköposti: timo-pekka.laru@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Lötjönen Jesper

Puhelin: 040-642 9083
Sähköposti: jesper.lotjonen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Meriläinen Matti

Puhelin: 040-682 0498
Sähköposti: matti.merilainen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Naukkarinen Olli-Pekka

Puhelin: 040-642 7725
Sähköposti: olli-pekka.naukkarinen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Parviainen Olli

Puhelin: 040-5856517
Sähköposti: olli.parviainen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Työpäällikkö

Rappu Veijo

Puhelin: 040-417 0077
Sähköposti: veijo.rappu@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Rautajoki Juha-Matti

Puhelin: 040-632 9111
Sähköposti: juha-matti.rautajoki@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Rautakoski Juho

Puhelin: 040 190 2727
Sähköposti: juho.rautakoski@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Ruotsalainen Janne

Puhelin: 040-7600108
Sähköposti: janne.ruotsalainen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Saarinen Niko

Puhelin: 040-1989070
Sähköposti: niko.saarinen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Savimäki Joonas

Puhelin: 040-672 0355
Sähköposti: joonas.savimaki@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Snellman Niko

Puhelin: 040-642 7664
Sähköposti: niko.snellman@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Suomaa Juha

Puhelin: 040-621 0961
Sähköposti: juha.suomaa@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Suuronen Vesa

Puhelin: 0400 839 699
Sähköposti: vesa.suuronen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Torvinen Janne

Puhelin: 040-641 0788
Sähköposti: janne.torvinen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Velling Miika

Puhelin: 040-6537313
Sähköposti: miika.velling@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Vidgren Tony

Puhelin: 040-649 3002
Sähköposti: tony.vidgren@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Koistinaho Hannu

Puhelin: 040-506 8447
Sähköposti: hannu.koistinaho@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Avainasiakaspäällikkö

Koskinen Heikki

Puhelin: 050 344 3811
Sähköposti: heikki.koskinen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Avainasiakaspäällikkö

Pohjola Kari

Puhelin: 040-737 5591
Sähköposti: kari.pohjola@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Häkkilä Anna

Puhelin: 040-630 2015
Sähköposti: anna.hakkila@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Kaltakari Fanni

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: fanni.kaltakari@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektimyyjä

Hölsö Lasse

Puhelin: 040-183 0329
Sähköposti: lasse.holso@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Illman Peter

Puhelin: 040-6647 317
Sähköposti: peter.illman@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Kallio Toni

Puhelin: 040-141 6964
Sähköposti: toni.kallio@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Kantola Ilkka

Puhelin: 040-653 2924
Sähköposti: ilkka.kantola@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Kärkäinen Rauno

Puhelin: 050-569 6940
Sähköposti: rauno.karkainen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Kaukoniemi Joonas

Puhelin: 040 620 8681
Sähköposti: joonas.kaukoniemi@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Kehityspäällikkö

Kaunisto Teppo

Puhelin: 040-709 5879
Sähköposti: teppo.kaunisto@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektimyyjä

Lehtonen Matti

Puhelin: 040-652 9110
Sähköposti: matti.lehtonen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Aluepäällikkö

Liias Pasi

Puhelin: 040-674 0411
Sähköposti: pasi.liias@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Määttä Vesa

Puhelin: 040-1377 994
Sähköposti: vesa.maatta@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Moilanen Tommi

Puhelin: 040-487 8535
Sähköposti: tommi.moilanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Mononen Ville

Puhelin: 040-627 7756
Sähköposti: ville.mononen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Aluepäällikkö

Parikka Paavo

Puhelin: 040-779 3589
Sähköposti: paavo.parikka@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Rönn Karri

Puhelin: 040-144 8521
Sähköposti: karri.ronn@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Tahkola Pekka

Puhelin: 040-4811 656
Sähköposti: pekka.tahkola@kaski.fi

Yleisiä yhteystietoja

Toimistot

Vantaa
Petikontie 1B 2:krs
01720 Vantaa

Tampere
Takojankatu 1C B13
33540 Tampere

Raisio
Tuotekatu 3 B 28
21200 Raisio

Toimistot

Oulu
Kansankatu 49
90100 Oulu

Pori
Otavankatu 15 B 31
28100 Pori

Seinäjoki
Runkotie 18 A
60100 Seinäjoki

Tehtaat

Kaskipuu Oy
Ovitie 1
91300 Ylikiiminki

Kaskipuu Viitasaari
Puutie 4
44500 Viitasaari

Markkinointi

Hanna Luukkonen
hanna.luukkonen@kaski.fi

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite:
003725699575

Y-tunnus:
2569957-5

Verkkolaskuoperaattori:
Maventa

Operaattorin välittäjäntunnus:
Välittäjätunnus (välittäjänä operaattori): 003721291126
Välittäjätunnus (välittäjänä pankki): DABAFIHH

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
Kaskipuu Oy
25699575
PL100
80020 Kollektor Scan

Voitte myös toimittaa laskut sähköpostitse alla olevaan osoitteeseen: invoice-25699575@kollektor.fi

Laskutusosoite on sama kaikilla tehtaillamme.