Ikkunaremontti kotimaiselta Kaskipuulta

Ikkunaremontti Kuopio

Kasken ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Naukkarinen Olli-Pekka

Puhelin: 040-642 7725
Sähköposti: olli-pekka.naukkarinen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Työpäällikkö

Yksityinen: Rappu Veijo

Puhelin: 040-417 0077
Sähköposti: veijo.rappu@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Kainulainen Jouko

Puhelin: 0400152119
Sähköposti: jouko.kainulainen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Seppänen Aku

Puhelin: 0400164517
Sähköposti: aku.seppanen@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Kaltakari Fanni

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: fanni.kaltakari@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Suokas Anna

Puhelin: 040-630 2015
Sähköposti: anna.suokas@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Koistinaho Hannu

Puhelin: 040-506 8447
Sähköposti: hannu.koistinaho@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Tarjouslaskija

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Aluepäällikkö

Alaniemi Tanja

Puhelin: 040-768 2885
Sähköposti: tanja.alaniemi@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Savo

Moilanen Tommi

Puhelin: 040-487 8535
Sähköposti: tommi.moilanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Liiketoimintajohtaja, taloyhtiösaneeraus

Liias Pasi

Puhelin: 040-674 0411
Sähköposti: pasi.liias@kaski.fi

Ikkunaremontti Kasken tapaan