Ikkunaremontilla hyötyjä jotka näet ja tunnet

Ikkunaremontti Lahti

Suunnitteletko ikkunaremonttia Lahden seudulla? Toteuta Kaski -ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Aloita ikkunaremontin suunnittelu vaivattomasti ja varaa maksuton esittelykäynti tai arvio lähimmältä asiantuntijaltamme. Laadimme tarjouksen aina kohdekartoituksen pohjalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

ikkunaremontit kuluttajille

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Ikonen Samu

Puhelin: 0400151547
Sähköposti: samu.ikonen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Ruotsalainen Janne

Puhelin: 040-7600108
Sähköposti: janne.ruotsalainen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Lahti

Saarinen Timo

Puhelin: 0400-758214
Sähköposti: timo.saarinen@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Kaltakari Fanni

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: fanni.kaltakari@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Suokas Anna

Puhelin: 040-630 2015
Sähköposti: anna.suokas@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Avainasiakaspäällikkö

Haapapuro Arto

Puhelin: 0400 168173
Sähköposti: arto.haapapuro@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntipäällikkö

Taipaleenmäki Tomi

Puhelin: 040-485 6468
Sähköposti: tomi.taipaleenmaki@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Tarjouslaskija

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Aluepäällikkö

Parikka Paavo

Puhelin: 040-779 3589
Sähköposti: paavo.parikka@kaski.fi

Ikkunaremontit taloyhtiöille

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Dammert Aleksi

Puhelin: 050 485 0237
Sähköposti: aleksi.dammert@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Timonen Jaakko

Puhelin: 0400 148 739
Sähköposti: jaakko.timonen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Lahti

Saarinen Timo

Puhelin: 0400-758214
Sähköposti: timo.saarinen@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Kaltakari Fanni

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: fanni.kaltakari@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Suokas Anna

Puhelin: 040-630 2015
Sähköposti: anna.suokas@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Avainasiakaspäällikkö

Haapapuro Arto

Puhelin: 0400 168173
Sähköposti: arto.haapapuro@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntipäällikkö

Taipaleenmäki Tomi

Puhelin: 040-485 6468
Sähköposti: tomi.taipaleenmaki@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Tarjouslaskija

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Aluepäällikkö

Parikka Paavo

Puhelin: 040-779 3589
Sähköposti: paavo.parikka@kaski.fi

Ikkunaremontti vaivattomasti: Lahti ja sen ympäristö

Ikkunaremontti on hyvin yleinen kodin kunnossapitotoimi, kun vanhoilla ikkunoilla alkaa olla ikää noin 30 vuotta. Ikkunaremonttiin kuuluu suunnittelua, tuotteiden valintaa, mitoitusta, asennusta ja lopuksi tuotteiden käyttöönottoa. Myös investointina ikkunaremontti on merkittävä, ja hyvin toteutettuna se nostaakin asunnon arvoa. Uudet, energiatehokkaat ikkunat myös poikivat säästöjä lämmityskustannuksissa. Toteuttajaksi kannattaa valita tunnettu, ammattitaitoinen ja kotimainen yritys. Ota yhteyttä Kaskipuun ammattilaisiin, niin suunnitellaan teille laadukas ikkunaremontti, joka voidaan toteuttaa teille jopa yhdessä päivässä!

Ikkunaremontti Kasken tapaan