Valtakunnan vaivattomin ikkunaremontti

Ikkunaremontti Rovaniemi

Kasken ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Kotitalousasiakkaana olet lisäksi oikeutettu myös kotitalousvähennykseen asennuksen osalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

Yhteyshenkilöt

Talotehtaat

Taloteollisuus

Kaltakari Fanni

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: fanni.kaltakari@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Avainasiakaspäällikkö

Pohjola Kari

Puhelin: 040-737 5591
Sähköposti: kari.pohjola@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Suokas Anna

Puhelin: 040-630 2015
Sähköposti: anna.suokas@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Koistinaho Hannu

Puhelin: 040-506 8447
Sähköposti: hannu.koistinaho@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Tarjouslaskija

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Aluepäällikkö

Alaniemi Tanja

Puhelin: 040-768 2885
Sähköposti: tanja.alaniemi@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Oulu ja Lappi

Tahkola Pekka

Puhelin: 040-4811 656
Sähköposti: pekka.tahkola@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Liiketoimintajohtaja, taloyhtiösaneeraus

Liias Pasi

Puhelin: 040-674 0411
Sähköposti: pasi.liias@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Suuronen Vesa

Puhelin: 0400 839 699
Sähköposti: vesa.suuronen@kaski.fi

Ikkunaremontti Kasken tapaan