Valtakunnan vaivattomin ikkunaremontti

Ikkunaremontti Rovaniemi

Suunnitteletko ikkunaremonttia Rovaniemellä tai sen lähialueilla? Toteuta Kaski -ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Aloita ikkunaremontin suunnittelu vaivattomasti ja varaa maksuton esittelykäynti tai arvio lähimmältä asiantuntijaltamme. Laadimme tarjouksen aina kohdekartoituksen pohjalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

Yhteyshenkilöt

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Oulu ja Lappi

Tahkola Pekka

Puhelin: 040-4811 656
Sähköposti: pekka.tahkola@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Aluepäällikkö

Kainulainen Joona

Puhelin: 040-7682885
Sähköposti: joona.kainulainen@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Aitto-oja Hanna

Puhelin: 040-6656860
Sähköposti: hanna.aitto-oja@kaski.fi

Talotehtaat

Myyntijohtaja / Talotehtaat, jälleenmyyjät, rakennusliikkeet

Kämäräinen Hannu

Puhelin: 040 840 3941
Sähköposti: hannu.kamarainen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Avainasiakaspäällikkö

Pohjola Kari

Puhelin: 040-737 5591
Sähköposti: kari.pohjola@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Suokas Anna

Puhelin: 040-630 2015
Sähköposti: anna.suokas@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Avainasiakaspäällikkö

Haapapuro Arto

Puhelin: 0400 168173
Sähköposti: arto.haapapuro@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Liiketoimintajohtaja, taloyhtiösaneeraus

Liias Pasi

Puhelin: 040-674 0411
Sähköposti: pasi.liias@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Suuronen Vesa

Puhelin: 0400 839 699
Sähköposti: vesa.suuronen@kaski.fi

Ikkunaremontti vaivattomasti: Rovaniemi ja muu lappi

Ikkunaremontti on hyvin yleinen kodin kunnossapitotoimi, kun vanhoilla ikkunoilla alkaa olla ikää noin 30-40 vuotta. Ikkunaremonttiin kuuluu suunnittelua, tuotteiden valintaa, mitoitusta, asennusta ja lopuksi tuotteiden käyttöönottoa. Myös investointina ikkunaremontti on merkittävä, ja hyvin toteutettuna se nostaa asunnon arvoa. Uudet, energiatehokkaat ikkunat myös poikivat säästöjä lämmityskustannuksissa. Toteuttajaksi kannattaa valita tunnettu, ammattitaitoinen ja kotimainen yritys. Ota yhteyttä Kaskipuun ammattilaisiin, niin suunnitellaan teille laadukas ikkunaremontti! Omakotitaloon ikkunaremontti voidaan toteuttaa jopa yhdessä päivässä.

Ikkunaremontti Kasken tapaan