Valtakunnan vaivattomin ikkunaremontti

Ikkunaremontti Rovaniemi

Onko ikkunaremontti ajankohtaista Rovaniemellä tai sen lähialueilla? Toteuta Kaski -ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Aloita ikkunaremontin suunnittelu vaivattomasti ja varaa maksuton esittelykäynti tai arvio lähimmältä asiantuntijaltamme. Laadimme tarjouksen aina kohdekartoituksen pohjalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

heron sertifikaatit
Ikkunat ikkunaremontti Kaski Kaskipuu seinäjoki heron sertifikaatit

Yhteyshenkilöt

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Keski- ja Pohjois-Pohjanmaa

Tahkola Pekka

Puhelin: 040-4811 656
Sähköposti: pekka.tahkola@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Hentola Jyrki

Puhelin: 040-358 7061
Sähköposti: jyrki.hentola@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Nikurautio Mika

Puhelin: 040 619 5642
Sähköposti: mika.nikurautio@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Hyötylä Petri

Puhelin: 050-596 5899
Sähköposti: petri.hyotyla@kaski.fi

Talotehtaat

Asiakkuusjohtaja

Kallunki Tiila

Puhelin: 040-5823 357
Sähköposti: tiila.kallunki@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Aluepäällikkö

Lehtinen Juha-Matti

Puhelin: 040 540 6220
Sähköposti: juha-matti.lehtinen@kaski.fi

Talotehtaat

Avainasiakasvastaava

Partanen Riikka

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: riikka.partanen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Avainasiakaspäällikkö

Pohjola Kari

Puhelin: 040-737 5591
Sähköposti: kari.pohjola@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Oulu ja Lappi

Määttä Vesa

Puhelin: 040-1377 994
Sähköposti: vesa.maatta@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Liiketoimintajohtaja, taloyhtiösaneeraus

Liias Pasi

Puhelin: 040-674 0411
Sähköposti: pasi.liias@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Suuronen Vesa

Puhelin: 0400 839 699
Sähköposti: vesa.suuronen@kaski.fi

Ikkunaremontti vaivattomasti: Rovaniemi ja muu lappi

Ikkunaremontti on hyvin yleinen kodin kunnossapitotoimi, kun vanhoilla ikkunoilla alkaa olla ikää noin 30-40 vuotta. Ikkunaremonttiin kuuluu suunnittelua, tuotteiden valintaa, mitoitusta, asennusta ja lopuksi tuotteiden käyttöönottoa. Myös investointina ikkunaremontti on merkittävä, ja hyvin toteutettuna se nostaa asunnon arvoa. Uudet, energiatehokkaat ikkunat myös poikivat säästöjä lämmityskustannuksissa. Toteuttajaksi kannattaa valita tunnettu, ammattitaitoinen ja kotimainen yritys. Ota yhteyttä Kaskipuun ammattilaisiin, niin suunnitellaan teille laadukas ikkunaremontti! Omakotitaloon ikkunaremontti voidaan toteuttaa jopa yhdessä päivässä.

Ikkunaremontti Kasken tapaan

Ole hyvä ja hyväksy markkinointi-evästeet katsoaksesi videon.