Ikkunaremontti kotimaiselta Kaskipuulta

Ikkunaremontti Savonlinna

Onko ikkunaremontti ajankohtaista Savonlinnan seudulla? Toteuta Kaski -ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Aloita ikkunaremontin suunnittelu vaivattomasti ja varaa maksuton esittelykäynti tai arvio lähimmältä asiantuntijaltamme. Laadimme tarjouksen aina kohdekartoituksen pohjalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

heron sertifikaatit
heron sertifikaatit

Ikkunaremontti kuluttajille

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Naukkarinen Olli-Pekka

Puhelin: 040-642 7725
Sähköposti: olli-pekka.naukkarinen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Yksityinen: Salenius Aleksi

Puhelin: 040-6743 242
Sähköposti: aleksi.salenius@kaski.fi

Talotehtaat

Asiakkuusjohtaja

Kallunki Tiila

Puhelin: 040-5823 357
Sähköposti: tiila.kallunki@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Aluepäällikkö

Lehtinen Juha-Matti

Puhelin: 040 540 6220
Sähköposti: juha-matti.lehtinen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Kainuu, Pohjois-Savo

Heikkinen Petri

Puhelin: 0400-176 511
Sähköposti: petri.heikkinen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Mäkeläinen Santtu

Puhelin: 040-168 2082
Sähköposti: santtu.makelainen@kaski.fi

Talotehtaat

Avainasiakaspäällikkö

Partanen Riikka

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: riikka.partanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Kuopio, Joensuu, Nurmes

Ervasti Joonas

Puhelin: 040-193 2222
Sähköposti: joonas.ervasti@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Liiketoimintajohtaja, taloyhtiösaneeraus

Liias Pasi

Puhelin: 040-674 0411
Sähköposti: pasi.liias@kaski.fi

Ikkunaremontti taloyhtiöille

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Liiketoimintajohtaja, taloyhtiösaneeraus

Liias Pasi

Puhelin: 040-674 0411
Sähköposti: pasi.liias@kaski.fi

Talotehtaat

Asiakkuusjohtaja

Kallunki Tiila

Puhelin: 040-5823 357
Sähköposti: tiila.kallunki@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Lindeberg Marko

Puhelin: 040-725 0758
Sähköposti: marko.lindeberg@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Aluepäällikkö

Lehtinen Juha-Matti

Puhelin: 040 540 6220
Sähköposti: juha-matti.lehtinen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Kainuu, Pohjois-Savo

Heikkinen Petri

Puhelin: 0400-176 511
Sähköposti: petri.heikkinen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Mäkeläinen Santtu

Puhelin: 040-168 2082
Sähköposti: santtu.makelainen@kaski.fi

Talotehtaat

Avainasiakaspäällikkö

Partanen Riikka

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: riikka.partanen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Ruuska Matti

Puhelin: 040-542 1057
Sähköposti: matti.ruuska@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Etelä-Savo

Pirinen Raine

Puhelin: 040-1940753
Sähköposti: raine.pirinen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Kuopio, Joensuu, Nurmes

Ervasti Joonas

Puhelin: 040-193 2222
Sähköposti: joonas.ervasti@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Naukkarinen Olli-Pekka

Puhelin: 040-642 7725
Sähköposti: olli-pekka.naukkarinen@kaski.fi

Ikkunaremontti vaivattomasti: Savonlinna ja sen lähialueet

Ikkunaremontti on hyvin yleinen kodin kunnossapitotoimi, kun vanhoilla ikkunoilla alkaa olla ikää noin 30 vuotta. Ikkunaremonttiin kuuluu suunnittelua, tuotteiden valintaa, mitoitusta, asennusta ja lopuksi tuotteiden käyttöönottoa. Myös investointina ikkunaremontti on merkittävä, ja hyvin toteutettuna se nostaakin asunnon arvoa. Uudet, energiatehokkaat ikkunat myös poikivat säästöjä lämmityskustannuksissa. Toteuttajaksi kannattaa valita tunnettu, ammattitaitoinen ja kotimainen yritys. Ota yhteyttä Kaskipuun ammattilaisiin, niin suunnitellaan teille laadukas ikkunaremontti, joka voidaan toteuttaa teille jopa yhdessä päivässä!

Ikkunaremontti Kasken tapaan

Onnistunut ikkunaremontti on Kaskelle tärkeää ja olemmekin toteuttaneet tuhansia ikkunaremontteja  niin omakotitaloissa kuin taloyhtiöissä.

Paikalliset asiantuntijat takaavat, että ikkunaremontti on vaivatonta teille suunnittelusta toteutukseen.