Ikkunaremontilla hyötyjä jotka näet ja tunnet

Ikkunaremontti Hyvinkää

Suunnitteletko ikkunaremonttia Hyvinkäällä tai sen lähialueilla? Toteuta laadukas Kaski -ikkunaremontti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan aina ammattitaidolla tilanteeseesi sopivaksi. Ikkunat voidaan mitoittaa ja asentaa puolestasi. Aloita ikkunaremontin suunnittelu vaivattomasti varaamalla maksuton esittelykäynti tai arvio lähimmältä asiantuntijaltamme alla olevien linkkien kautta. Laadimme tarjouksen aina kohdekartoituksen pohjalta. Muistathan myös kotitalousvähennyksen! Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

heron sertifikaatit
Ikkunaremontti heron sertifikaatit

Miksi ikkunaremontti Kaskipuulta?

Kaskipuun ikkunaremontti on helppo tapa vaikuttaa kodin energiatehokkuuteen, asumismukavuuteen ja samalla myös ulkonäköön. Laadukkaasti toteutettu ikkunaremontti nostaa heti kotisi arvoa. Kaskipuu tarjoaa laadukkaat ja kotimaiset ikkunat sekä ammattitaitoisen asennuspalvelun, jotta sinun ei tarvitse hoitaa kaikkea itse. Varaa maksuton esittelykäynti, mikäli ikkunaremontti on teille ajankohtainen ja tarvitset apua sen suunnitteluun! Kaskipuu tekee ikkunaremontit sekä pientaloihin, että taloyhtiöihin.

Ikkunaremontit kuluttajille

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Ruotsalainen Janne

Puhelin: 040-7600108
Sähköposti: janne.ruotsalainen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Hiltunen Roope

Puhelin: 040-529 6224
Sähköposti: roope.hiltunen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Kangasmäki Aki

Puhelin: 040-541 3631
Sähköposti: aki.kangasmaki@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Manninen Kallemarkus

Puhelin: 040 530 6874
Sähköposti: kalle.manninen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Ristola Pauli

Puhelin: 040 5637 471
Sähköposti: pauli.ristola@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Haikala Santeri

Puhelin: 050-3479433
Sähköposti: santeri.haikala@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö

Salmi Marko

Puhelin: 040-5117955
Sähköposti: marko.salmi@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Uusimaa

Johansson Nicolas

Puhelin: 040-579 5074
Sähköposti: nicolas.johansson@kaski.fi

Talotehtaat

Asiakkuusjohtaja

Kallunki Tiila

Puhelin: 040-5823 357
Sähköposti: tiila.kallunki@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Uusimaa

Westman Pasi

Puhelin: 0400-148 739
Sähköposti: pasi.westman@kaski.fi

Talotehtaat

Avainasiakaspäällikkö

Partanen Riikka

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: riikka.partanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Uusimaa

Snellman Mika

Puhelin: 040-182 9132
Sähköposti: mika.snellman@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntipäällikkö

Taipaleenmäki Tomi

Puhelin: 040-485 6468
Sähköposti: tomi.taipaleenmaki@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Aluepäällikkö, taloyhtiösaneeraus / Etelä-Suomi

Parikka Paavo

Puhelin: 040-779 3589
Sähköposti: paavo.parikka@kaski.fi

Vaivaton ikkunaremontti Hyvinkäällä ja sen ympäristössä

Ikkunaremontti on hyvin yleinen kodin kunnossapitotoimi, kun vanhoilla ikkunoilla alkaa olla ikää noin 30 vuotta. Ikkunaremonttiin kuuluu suunnittelua, tuotteiden valintaa, mitoitusta, asennusta ja lopuksi tuotteiden käyttöönottoa. Myös investointina ikkunaremontti on merkittävä, ja hyvin toteutettuna se nostaakin asunnon arvoa. Uudet, energiatehokkaat ikkunat myös poikivat säästöjä lämmityskustannuksissa. Toteuttajaksi kannattaa valita tunnettu, ammattitaitoinen ja kotimainen yritys. Ota yhteyttä Kaskipuun ammattilaisiin, niin suunnitellaan teille laadukas ikkunaremontti, joka voidaan toteuttaa teille jopa yhdessä päivässä!

Ikkunaremontti Kasken tapaan Helandereille

Kaski kokemuksia: Katso videolta millaisilla fiiliksillä Helanderit olivat, kun heille saatiin tehtyä ikkunaremontti yhdessä päivässä.