Ikkunaremontti vaivattomasti Kaskipuulta

Ikkunaremontti Seinäjoki

Suunnitteletko ikkunaremonttia Seinäjoen seudulla? Toteuta Kaski -ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Aloita ikkunaremontin suunnittelu vaivattomasti ja varaa maksuton esittelykäynti tai arvio lähimmältä asiantuntijaltamme. Laadimme tarjouksen aina kohdekartoituksen pohjalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

Alueesi yhteyshenkilöt

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Malkamäki Miko

Puhelin: 0400103722
Sähköposti: miko.malkamaki@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Herrala Tapani

Puhelin: 040-628 2848
Sähköposti: tapani.herrala@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Aitto-oja Hanna

Puhelin: 040-6656860
Sähköposti: hanna.aitto-oja@kaski.fi

Talotehtaat

Myyntijohtaja / Talotehtaat, jälleenmyyjät, rakennusliikkeet

Kämäräinen Hannu

Puhelin: 040 840 3941
Sähköposti: hannu.kamarainen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Pohjanmaa - Seinäjoki - Vaasa - Kokkola

Torvinen Matti

Puhelin: 040 183 0329
Sähköposti: matti.torvinen@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Suokas Anna

Puhelin: 040-630 2015
Sähköposti: anna.suokas@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Avainasiakaspäällikkö

Haapapuro Arto

Puhelin: 0400 168173
Sähköposti: arto.haapapuro@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Aluepäällikkö

Lehtola Johan

Puhelin: 040-138 5566
Sähköposti: johan.lehtola@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa

Lehtonen Matti

Puhelin: 040-652 9110
Sähköposti: matti.lehtonen@kaski.fi

Ikkunaremontti vaivattomasti: Seinäjoki ja sen ympäristö

Ikkunaremontti on hyvin yleinen kodin kunnossapitotoimi, kun vanhoilla ikkunoilla alkaa olla ikää noin 30 vuotta. Ikkunaremonttiin kuuluu suunnittelua, tuotteiden valintaa, mitoitusta, asennusta ja lopuksi tuotteiden käyttöönottoa. Myös investointina ikkunaremontti on merkittävä, ja hyvin toteutettuna se nostaakin asunnon arvoa. Uudet, energiatehokkaat ikkunat myös poikivat säästöjä lämmityskustannuksissa. Toteuttajaksi kannattaa valita tunnettu, ammattitaitoinen ja kotimainen yritys. Ota yhteyttä Kaskipuun ammattilaisiin, niin suunnitellaan teille laadukas ikkunaremontti, joka voidaan toteuttaa teille jopa yhdessä päivässä!

Ikkunaremontti Kasken tapaan