Ikkunaremontti vaivattomasti Kaskipuulta

Ikkunaremontti Seinäjoki

Kasken ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

Alueesi yhteyshenkilöt

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Jarkko Luoma

Puhelin: 040-0149564
Sähköposti: jarkko.luoma@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Herrala Tapani

Puhelin: 040-628 2848
Sähköposti: tapani.herrala@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Malkamäki Miko

Puhelin: 0400103722
Sähköposti: miko.malkamaki@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Kaltakari Fanni

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: fanni.kaltakari@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Suokas Anna

Puhelin: 040-630 2015
Sähköposti: anna.suokas@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Koistinaho Hannu

Puhelin: 040-506 8447
Sähköposti: hannu.koistinaho@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Aluepäällikkö

Lehtola Johan

Puhelin: 040-138 5566
Sähköposti: johan.lehtola@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Tarjouslaskija

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektimyyjä / Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa

Lehtonen Matti

Puhelin: 040-652 9110
Sähköposti: matti.lehtonen@kaski.fi

Ikkunaremontti Kasken tapaan