Ikkunaremontilla asumismukavuutta ja energiatehokkuuta

Ikkunaremontti Vaasa

Suunnitteletko ikkunaremonttia Vaasan seudulla? Toteuta Kaski -ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Aloita ikkunaremontin suunnittelu vaivattomasti ja varaa maksuton esittelykäynti tai arvio lähimmältä asiantuntijaltamme. Laadimme tarjouksen aina kohdekartoituksen pohjalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

heron sertifikaatit
Ikkunaremontti heron sertifikaatit

Alueesi yhteyshenkilöt

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Herrala Tapani

Puhelin: 040-628 2848
Sähköposti: tapani.herrala@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Vilponen Jussi

Puhelin: 040-620 4125
Sähköposti: jussi.vilponen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Mäki Jami

Puhelin: 040-564 1913
Sähköposti: jami.maki@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Myyntikoordinaattori

Pahkala Maria

Puhelin: 040-359 1912
Sähköposti: maria.pahkala@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Aluepäällikkö

Lehtinen Juha-Matti

Puhelin: 040 540 6220
Sähköposti: juha-matti.lehtinen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Nikurautio Mika

Puhelin: 040 619 5642
Sähköposti: mika.nikurautio@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Avainasiakaspäällikkö

Laurila Harri

Puhelin: 0400-168 173
Sähköposti: harri.laurila@kaski.fi

Talotehtaat

Myyntikoordinaattori

Partanen Riikka

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: riikka.partanen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Ammesmäki Juho

Puhelin: 040 5323020
Sähköposti: juho.ammesmaki@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Hentola Jyrki

Puhelin: 040-358 7061
Sähköposti: jyrki.hentola@kaski.fi

Talotehtaat

Myyntijohtaja / Talotehtaat, jälleenmyyjät, rakennusliikkeet

Kämäräinen Hannu

Puhelin: 040 840 3941
Sähköposti: hannu.kamarainen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Avainasiakaspäällikkö

Pohjola Kari

Puhelin: 040-737 5591
Sähköposti: kari.pohjola@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Aluepäällikkö

Lehtola Johan

Puhelin: 040-138 5566
Sähköposti: johan.lehtola@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntipäällikkö

Taipaleenmäki Tomi

Puhelin: 040-485 6468
Sähköposti: tomi.taipaleenmaki@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Oulu ja Lappi

Määttä Vesa

Puhelin: 040-1377 994
Sähköposti: vesa.maatta@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa

Lehtonen Matti

Puhelin: 040-652 9110
Sähköposti: matti.lehtonen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Pohjois-Pohjanmaa, Koillismaa, Kokkola

Tahkola Pekka

Puhelin: 040-4811 656
Sähköposti: pekka.tahkola@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Liiketoimintajohtaja, taloyhtiösaneeraus

Liias Pasi

Puhelin: 040-674 0411
Sähköposti: pasi.liias@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Suuronen Vesa

Puhelin: 0400 839 699
Sähköposti: vesa.suuronen@kaski.fi

Ikkunaremontti vaivattomasti: Vaasa ja sen lähialueet

Ikkunaremontti on hyvin yleinen kodin kunnossapitotoimi, kun vanhoilla ikkunoilla alkaa olla ikää noin 30 vuotta. Ikkunaremonttiin kuuluu suunnittelua, tuotteiden valintaa, mitoitusta, asennusta ja lopuksi tuotteiden käyttöönottoa. Myös investointina ikkunaremontti on merkittävä, ja hyvin toteutettuna se nostaakin asunnon arvoa. Uudet, energiatehokkaat ikkunat myös poikivat säästöjä lämmityskustannuksissa. Toteuttajaksi kannattaa valita tunnettu, ammattitaitoinen ja kotimainen yritys. Ota yhteyttä Kaskipuun ammattilaisiin, niin suunnitellaan teille laadukas ikkunaremontti, joka voidaan toteuttaa teille jopa yhdessä päivässä!

Ikkunaremontti Kasken tapaan