Laadukas ikkunaremontti kotimaiselta Kaskipuulta

Ikkunaremontti Tampere

Kasken ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Laadimme ikkunatarjouksen kohdekartoituksen pohjalta ja teemme aikataulun. Kotitalousasiakkaana olet myös oikeutettu kotitalousvähennykseen asennuksen osalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

Alueesi yhteyshenkilöt

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Snellman Niko

Puhelin: 040-642 7664
Sähköposti: niko.snellman@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Suomaa Juha

Puhelin: 040-621 0961
Sähköposti: juha.suomaa@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Ruotsalainen Janne

Puhelin: 040-7600108
Sähköposti: janne.ruotsalainen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Työpäällikkö

Yksityinen: Rappu Veijo

Puhelin: 040-417 0077
Sähköposti: veijo.rappu@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Pirkanmaa

Puskanen Juha

Puhelin: 0400 137 526
Sähköposti: juha.puskanen@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Kaltakari Fanni

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: fanni.kaltakari@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Suokas Anna

Puhelin: 040-630 2015
Sähköposti: anna.suokas@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Koistinaho Hannu

Puhelin: 040-506 8447
Sähköposti: hannu.koistinaho@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntipäällikkö

Taipaleenmäki Tomi

Puhelin: 040-485 6468
Sähköposti: tomi.taipaleenmaki@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Tarjouslaskija

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Julkisivusaneeraus, taloyhtiösaneeraus, Pirkanmaa

Kallio Toni

Puhelin: 040-141 6964
Sähköposti: toni.kallio@kaski.fi

Ikkunaremontti Kasken tapaan