Laadukas ikkunaremontti kotimaiselta Kaskipuulta

Ikkunaremontti Tampere

Suunnitteletko ikkunaremonttia Tampereen seudulla? Toteuta Kaski -ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Aloita ikkunaremontin suunnittelu vaivattomasti ja varaa maksuton esittelykäynti tai arvio lähimmältä asiantuntijaltamme. Laadimme tarjouksen aina kohdekartoituksen pohjalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

heron sertifikaatit
Ikkunat Ikkunaremontti kaski Tampere heron sertifikaatit

Alueesi yhteyshenkilöt

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Ruotsalainen Janne

Puhelin: 040-7600108
Sähköposti: janne.ruotsalainen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / 6.6 alkaen

Lipasti Antti

Puhelin: 040 6128 782
Sähköposti: antti.lipasti@kaski.fi

Talotehtaat

Myyntikoordinaattori

Partanen Riikka

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: riikka.partanen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Suomaa Juha

Puhelin: 040-621 0961
Sähköposti: juha.suomaa@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Snellman Niko

Puhelin: 040-642 7664
Sähköposti: niko.snellman@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Manninen Kallemarkus

Puhelin: 040 530 6874
Sähköposti: kalle.manninen@kaski.fi

Talotehtaat

Myyntijohtaja / Talotehtaat, jälleenmyyjät, rakennusliikkeet

Kämäräinen Hannu

Puhelin: 040 840 3941
Sähköposti: hannu.kamarainen@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Suokas Anna

Puhelin: 040-630 2015
Sähköposti: anna.suokas@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntipäällikkö

Taipaleenmäki Tomi

Puhelin: 040-485 6468
Sähköposti: tomi.taipaleenmaki@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Ikkunaremontti vaivattomasti: Tampere ja sen lähialueet

Ikkunaremontti on hyvin yleinen kodin kunnossapitotoimi, kun vanhoilla ikkunoilla alkaa olla ikää noin 30 vuotta. Ikkunaremonttiin kuuluu suunnittelua, tuotteiden valintaa, mitoitusta, asennusta ja lopuksi tuotteiden käyttöönottoa. Myös investointina ikkunaremontti on merkittävä, ja hyvin toteutettuna se nostaakin asunnon arvoa. Uudet, energiatehokkaat ikkunat myös poikivat säästöjä lämmityskustannuksissa. Toteuttajaksi kannattaa valita tunnettu, ammattitaitoinen ja kotimainen yritys. Ota yhteyttä Kaskipuun ammattilaisiin, niin suunnitellaan teille laadukas ikkunaremontti, joka voidaan toteuttaa teille jopa yhdessä päivässä!

Ikkunaremontti Kasken tapaan