Ikkunaremontilla energiasäästöjä

Ikkunaremontti Turku

Suunnitteletko ikkunaremonttia Turun seudulla? Toteuta Kaski -ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Teemme kohteeseen suunnitelman veloituksetta. Laadimme ikkunatarjouksen kohdekartoituksen pohjalta ja teemme lisäksi aikataulun. Kotitalousasiakkaana olet oikeutettu myös kotitalousvähennykseen asennuksen osalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

Alueesi yhteyshenkilöt

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Laine Tommi

Puhelin: 040-665 0345
Sähköposti: tommi.laine@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Vidgren Tony

Puhelin: 040-649 3002
Sähköposti: tony.vidgren@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Rautajoki Juha-Matti

Puhelin: 040-632 9111
Sähköposti: juha-matti.rautajoki@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Aitto-oja Hanna

Puhelin: 040-6656860
Sähköposti: hanna.aitto-oja@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Turku

Eerola Ville

Puhelin: 040 544 7670
Sähköposti: ville.eerola@kaski.fi

Talotehtaat

Myyntijohtaja / Talotehtaat, jälleenmyyjät, rakennusliikkeet

Kämäräinen Hannu

Puhelin: 040 840 3941
Sähköposti: hannu.kamarainen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Turku

Kaunisto Teppo

Puhelin: 040-709 5879
Sähköposti: teppo.kaunisto@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Suokas Anna

Puhelin: 040-630 2015
Sähköposti: anna.suokas@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Avainasiakaspäällikkö

Haapapuro Arto

Puhelin: 0400 168173
Sähköposti: arto.haapapuro@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntipäällikkö

Taipaleenmäki Tomi

Puhelin: 040-485 6468
Sähköposti: tomi.taipaleenmaki@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Aluepäällikkö

Parikka Paavo

Puhelin: 040-779 3589
Sähköposti: paavo.parikka@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Herrala Tapani

Puhelin: 040-628 2848
Sähköposti: tapani.herrala@kaski.fi

Ikkunaremontti vaivattomasti: Turku ja sen lähialueet

Ikkunaremontti on hyvin yleinen kodin kunnossapitotoimi, kun vanhoilla ikkunoilla alkaa olla ikää noin 30 vuotta. Ikkunaremonttiin kuuluu suunnittelua, tuotteiden valintaa, mitoitusta, asennusta ja lopuksi tuotteiden käyttöönottoa. Myös investointina ikkunaremontti on merkittävä, ja hyvin toteutettuna se nostaakin asunnon arvoa. Uudet, energiatehokkaat ikkunat myös poikivat säästöjä lämmityskustannuksissa. Toteuttajaksi kannattaa valita tunnettu, ammattitaitoinen ja kotimainen yritys. Ota yhteyttä Kaskipuun ammattilaisiin, niin suunnitellaan teille laadukas ikkunaremontti, joka voidaan toteuttaa teille jopa yhdessä päivässä!

Ikkunaremontti Kasken tapaan