Ikkunaremontilla energiasäästöjä

Ikkunaremontti Turku

Suunnitteletko ikkunaremonttia Turun seudulla? Toteuta Kaski -ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Teemme kohteeseen suunnitelman veloituksetta. Laadimme ikkunatarjouksen kohdekartoituksen pohjalta ja teemme lisäksi aikataulun. Kotitalousasiakkaana olet oikeutettu myös kotitalousvähennykseen asennuksen osalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

heron sertifikaatit
Ikkunaremontti heron sertifikaatit

Alueesi yhteyshenkilöt

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Rautajoki Juha-Matti

Puhelin: 040-632 9111
Sähköposti: juha-matti.rautajoki@kaski.fi

Talotehtaat

Asiakkuusjohtaja

Kallunki Tiila

Puhelin: 040-5823 357
Sähköposti: tiila.kallunki@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja / PIENTALOSANEERAUS

Guevara Acer

Puhelin: 040-648 7622
Sähköposti: acer.guevara@kaski.fi

Talotehtaat

Avainasiakasvastaava

Partanen Riikka

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: riikka.partanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Turku

Eerola Ville

Puhelin: 040 544 7670
Sähköposti: ville.eerola@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Turku

Kaunisto Teppo

Puhelin: 040-709 5879
Sähköposti: teppo.kaunisto@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntipäällikkö

Taipaleenmäki Tomi

Puhelin: 040-485 6468
Sähköposti: tomi.taipaleenmaki@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntikoordinaattori

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Aluepäällikkö, taloyhtiösaneeraus / Etelä-Suomi

Parikka Paavo

Puhelin: 040-779 3589
Sähköposti: paavo.parikka@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Herrala Tapani

Puhelin: 040-628 2848
Sähköposti: tapani.herrala@kaski.fi

Vaivaton ikkunaremontti: Turku ja sen lähialueet

Ikkunaremontti on hyvin yleinen kodin kunnossapitotoimi, kun vanhoilla ikkunoilla alkaa olla ikää noin 30 vuotta. Ikkunaremonttiin kuuluu suunnittelua, tuotteiden valintaa, mitoitusta, asennusta ja lopuksi tuotteiden käyttöönottoa. Myös investointina ikkunaremontti on merkittävä, ja hyvin toteutettuna se nostaakin asunnon arvoa. Uudet, energiatehokkaat ikkunat myös poikivat säästöjä lämmityskustannuksissa. Toteuttajaksi kannattaa valita tunnettu, ammattitaitoinen ja kotimainen yritys. Ota yhteyttä Kaskipuun ammattilaisiin, niin suunnitellaan teille laadukas ikkunaremontti, joka voidaan toteuttaa teille jopa yhdessä päivässä!

Ikkunaremontti Kasken tapaan

Ole hyvä ja hyväksy markkinointi-evästeet katsoaksesi videon.