Ikkunaremontilla energiasäästöjä

Ikkunaremontti Turku

Kasken ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Teemme kohteeseen suunnitelman veloituksetta. Laadimme ikkunatarjouksen kohdekartoituksen pohjalta ja teemme lisäksi aikataulun. Kotitalousasiakkaana olet oikeutettu myös kotitalousvähennykseen asennuksen osalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

Alueesi yhteyshenkilöt

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Laine Tommi

Puhelin: 040-665 0345
Sähköposti: tommi.laine@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Vidgren Tony

Puhelin: 040-649 3002
Sähköposti: tony.vidgren@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Rautajoki Juha-Matti

Puhelin: 040-632 9111
Sähköposti: juha-matti.rautajoki@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Työpäällikkö

Yksityinen: Rappu Veijo

Puhelin: 040-417 0077
Sähköposti: veijo.rappu@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Turku

Kaunisto Teppo

Puhelin: 040-709 5879
Sähköposti: teppo.kaunisto@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Kaltakari Fanni

Puhelin: 040-620 1886
Sähköposti: fanni.kaltakari@kaski.fi

Talotehtaat

Taloteollisuus

Suokas Anna

Puhelin: 040-630 2015
Sähköposti: anna.suokas@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Parkkinen Harri

Puhelin: 040-730 4521
Sähköposti: harri.parkkinen@kaski.fi

Rakennusliikkeet

Projektimyyjä

Koistinaho Hannu

Puhelin: 040-506 8447
Sähköposti: hannu.koistinaho@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Myyntipäällikkö

Taipaleenmäki Tomi

Puhelin: 040-485 6468
Sähköposti: tomi.taipaleenmaki@kaski.fi

Jälleenmyyjät / Rautakauppojen yhteyshenkilöt

Tarjouslaskija

Niskanen Eliisa

Puhelin: 040-550 3189
Sähköposti: eliisa.niskanen@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Aluepäällikkö

Parikka Paavo

Puhelin: 040-779 3589
Sähköposti: paavo.parikka@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Herrala Tapani

Puhelin: 040-628 2848
Sähköposti: tapani.herrala@kaski.fi

Ikkunaremontti Kasken tapaan