Laadukas avaimet käteen -ikkunaremontti

Ikkunaremontti Helsinki

Kasken ikkunaremontti laadukkaasti ja jouhevasti. Ikkunaremontilla lisäät asumismukavuuttasi, säästät energiaa ja saat samalla myös uutta ilmettä kotiisi. Ikkunaremontti suunnitellaan, mitoitetaan ja asennetaan aina ammattitaitoisesti. Laadimme ikkunatarjouksen aina kohdekartoituksen pohjalta ja teemme aikataulun. Kotitalousasiakkaana olet myös oikeutettu kotitalousvähennykseen asennuksen osalta. Meiltä saat suomalaiset, elämää kestävät tuotteet, myös rahoituksella!

Ikkunaremontit omakotitaloihin asennuksella

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Laru Timo-Pekka

Puhelin: 040-661 4900
Sähköposti: timo-pekka.laru@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Myyntipäällikkö

Ruotsalainen Janne

Puhelin: 040-7600108
Sähköposti: janne.ruotsalainen@kaski.fi

Pientalojen ikkuna- ja oviremontit

Tehtaanedustaja

Kurjenniemi Samuli

Puhelin: 0400-167338
Sähköposti: samuli.kurjenniemi@kaski.fi

Ikkunaremontit taloyhtiöille

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Julkisivusaneeraus, Uusimaa

Kantola Ilkka

Puhelin: 040-653 2924
Sähköposti: ilkka.kantola@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Uusimaa

Määttä Vesa

Puhelin: 040-1377 994
Sähköposti: vesa.maatta@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Aluepäällikkö

Parikka Paavo

Puhelin: 040-779 3589
Sähköposti: paavo.parikka@kaski.fi

Taloyhtiöiden ikkuna- ja oviremontit

Projektipäällikkö / Uusimaa

Penttinen Teemu

Puhelin: 0400 149 432
Sähköposti: teemu.penttinen@kaski.fi

Ikkunaremontti Kasken tapaan